Tarihçe

2012 yılında kurulan Sigma Shot Peening Sistemleri ve Yüzey İşlem Teknolojileri Ltd Şti, Kumlama ve Shot Peening başta olmak üzere genel anlamda yüzey geliştirme işlemleri sektöründe hizmet veren, yüksek kaliteli tezgah, sarf malzeme, eğitim ve teknik destek alanlarında hizmet vermektedir.

Firma kültürü ve sektör bilgisiyle Kumlama ve Shot Peening alanlarında uzmanlaşan firmamız, bu tecrübesi ile Havacılık, Savunma, Otomotiv, Enerji ve Döküm sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde sayısız firmaya hizmet vermektedir. Kalite standartlarından ödün vermeden, yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ile yoluna devam eden firmamız, sektörde aranılan bir marka olmuştur.

Biliyoruz ki verilen hizmetin önce 'kalitesi' daha sonra da "bedeli" çok önemlidir. Müşteri odaklı çalışan firmamızda, bu konulardaki süregelen sorunlar giderilmiş, uzun yıllar sürecek çözüm ortaklığına da adım atılmış olunur. Çünkü hizmet verdiğimiz firmalarımız bizler için "Müşteri" değil, "Proje Ortağımız" dır.

Sigma Shot Peening olarak sizler tarafından tercih edilmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere güvenen ve destekleyen tüm Proje Ortaklarımıza teşekkür ederiz.


Vizyonumuz

Ürün grubu hakkında müşteriler vasıtasıyla dünya genelindeki bilgiyi arttırmak; müşteri ve genel olarak yürütülen projelere birçok açıdan katkıda bulunurken; kaliteli ürünlerimizi en hızlı şekilde müşterilerimize sunmak.


Misyonumuz

Prensipleri ve kurumsal yapısıyla firmaların tedarik ihtiyacını optimum şekilde karşılayabilmek, gerektiğinde hızlı reaksiyon ve hızlı teslimat ile müşterilerine destek olurken; üretim aşamalarında herhangi bir aksaklık yaşamaması için, gereken tüm titizliği göstermektir.